सरसफाईमा ध्यान दिन तुलसीपुर तरकारी बजारलाई निर्देशन

तुलसीपुर, २८ जेठ । तुलसीपुर तथा फलफूल बजारको अनुगमण गरिएको छ । फोहरमैला व्यवस्थापन, सुरक्षा मापदण्ड तथा मुल्य सूचि टाँसका विषयमा बुझ्नका लागि अनुगमण गरिएको तुलसीपुर उपमहागनगरपालिका उपभोक्ता हित संरक्षण शाखा प्रमुख रेखा शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. ६ का वडाध्यक्ष नवराज लामीछानेको नेतृत्वमा अनुगमण गरिएको थियो । अनुगमण टोलीले फोहरमैला व्यवस्थापन गर्न, सामाजिकदुरी कायम राखेर बिक्री बितरण गर्न, मुल्य सूचि देखिनेगरी टाँस गर्न र बाहिरबाट आउने ग्राहकले पनि अनिवार्य रुपमा मास्क लगाउनका लागि निर्देशन दिएको छ ।

निर्देशन कार्यान्वयन नगर्नेलाई कारबाही गरिने अनुगमण टोलिको नेतृत्व गर्नुभएका वडाध्यक्ष लामीछानेले चेतावनी दिनुभयो ।
अनुगमण टोलिमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका कृषि अधिकृत धनराज गौतम, स्थानीय प्रशासन लगाएतको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७८ जेष्ठ २८ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया