वडा नम्बर ११ मा काग्रेस बाट चन्द पनि आकांक्षि

तुलसीपुर , २२ चैत्र ।
स्थानिय निकायको चुनावमा एकपछि अर्का यूवाहरुको आकांक्षा बढिरहेको छ । यसै क्रमममा तुलसीपुर उप महानगरपालिका वडा नम्बर ११ मा काग्रेस बाट उमेश चन्दले आफु पनि आर्काक्षी भएको बताएका छन । काग्रेस भित्र सक्रिय रहेका उनि वेलटाकुरा निवासि हुन । वडा भित्र रहेर राम्रो यूवाको छवि बनाएको बताउने चन्दले पार्टिले टिकट दिए जुन सकै पदमा पनि आफुले जित्ने दावि समेत गरेका छन । “पार्टिले विश्वास गरेर जुन पदमा टिकट दिन्छ ,देओस मेरो कुनै गुनासो हुने छैन” उनले भने । तर टिकट दिन कन्जुसाई नगर्न नेतृत्व पक्ति लाई भेन आग्रह समेत गरेका छन । हरेक क्षेत्रमा यूवाहरुको आकर्षण बढिरहेका बेला आफु जस्ता यूवाले पनि अवसर पाउनुपर्ने उनको धारणा रहेको छ । स्थानिय स्तरमा तरुण दलको एउटा नेताका रुपमा समेत उनि लोकप्रिय छन ।।

प्रकाशित मिति : २०७३ चैत्र २२ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया