सामुहिक बलात्कार आरोपमा तुलसीपुरमा ३ जना पक्राउ

तुलसीपुर, २८ असोज / सामुहिक बलात्कार आरोपमा तुलसीपुरमा ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

पक्राउ पर्नेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–७ रामनगर टोल निबासी १८ बर्षका करण परियार, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–५ रानीजरुवा निबासी १८ बर्षका बिष्णु बुढाथोकी र तुलसीपुरकै प्रगतिनगर टोल निबासी २० बर्षका प्रकाश वली रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी निरीक्षक झलक प्रसाद शर्माले जानकारी दिए ।

याे पनि पढ्नुस 

कर्मचारीमा कोरोना देखीएपछि तुलसीपुर खानेपानी कार्यालय सिल

तुलसीपुरकी १७ बर्षीया युवतिलाई डाँडापातुमा रहेको खाली घरमा लगेर असोज २२ गते राति ११ बजे बलात्कार गरेको भन्दै प्रहरीमा २६ गते जाहेरी परेको थियो । पक्राउ परेका आरोपीलाई सामुहिक बलात्कार सम्बन्धी मुद्दा चलाउने तयारी भइरहेको प्रहरी निरीक्षक शर्माले बताए ।

प्रकाशित मिति : २०७७ असोज २८ गते बुधवार
प्रतिक्रिया