दाङमा ७ फिट ८ ईन्चको चितुवाको छाला सहित एक जना पक्राउ

तुलसीपुर, २ कात्तिक । दाङमा ७ फिट ८ ईन्चको चितुवाको छाला सहित एक जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा घोराही उपमहानगरपालिका वडा नम्वर ५ धर्ना बस्ने ५० बर्षिय ईन्द्र बहादुर घर्ति रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

घोराही १५ तारापुन्ज टोलमा चितुवाको छाला कारोवार भईरहेको छ भन्ने गोप्य सुचनाको आधारमा खटिएको प्रहरी टोलीले उनलाई गएको असोज ३० गते दिउँसो गरेको हो ।

उनको घरमा खानतलासी गर्दा चितुवाको बंगरा देखी पुच्छर सम्म लम्वाई ७ फिट ८ ईन्चको छाला फेला परेको प्रहरीले बताएको छ । पक्राउ परेका घर्ति विरुद्ध राष्ट्रिय निकुन्ज तथा वन्यजन्तु संरक्षण ऐन २०२९ अनुसार कारवाहीका लागी जिल्ला बन कार्यालयमा पठाईएको डिएसपी सुुमित खड्काले जानकारी दिएका छन् ।

यो पनि पढ्नुहोस

घोराहीमा झन्डै डेढ लाख नगद सहित पाँच जना जुवाडे पक्राउ

प्रकाशित मिति : २०७७ कार्तिक २ गते आइतवार
प्रतिक्रिया