काँग्रेसको छुट्टै भेला,स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा

तुलसीपुर १८ जेठ ।

टिकट बितरण प्रति असन्तुष्टि जनाउदै नेपाली काग्रेस दाङ ववई गाउपालिका ७ को एक पक्षले छुट्टै भेला गरेको छ । टिकट बिवरणमा पक्षपात गरेको प्रति असन्तुष्टि जनाउदै छुट्टै भेलाको आयोजन गरेको काग्रेसका एक नेताले बताए । नेपाली काग्रेस साबिक पञ्चकुलेका उपाध्यक्ष नोखीराम डाँगीको अध्यक्षतामा भएको भेलाले स्वतन्त्र उम्मेदवारीको प्यानल सहित घोषणा गरेको छ ।

स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्बाचनमा काग्रेसको टिकट बितरणमा असन्तुष्टि जनाउदै एक पक्षले ववई ७ बाट स्वतन्त्र उम्मेदवार दिने घोषणा गरेको हो । वडा अध्यक्षमा महावीर चौधरी, सदस्यहरुमा अमर बुढा, तेज बहादुर लामिछाने, महिला सदस्यमा चेतना चौधरी, दलित महिला सदस्यमा बिष्णु बिकले स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिने घोषणा गरका हुन् ।

हेमन्त योगीको प्रमुख आतिथ्य तथा पुरन्धारा गाँउ समितिका अध्यक्ष टेक बहादुर वलीको बिशिष्ट आतिथ्यमा भएको भेलामा ३सय ७५ जना काँग्रेस कार्यकर्ताले असन्तुष्ट पक्षलाई समर्थन जनाएका थिए । त्यस अबशरमा बोल्ने सहभागिहरुले पार्टी सिद्धान्त विपरित गएकाले स्वतन्त्र उम्मेदवारी उठाउन बाध्य भएको बताएका थिए ।

समाज बिकासका लागि स्वच्छ र निश्पक्ष उम्मेदवार उठाउनु पर्नेमा पार्टीले टिकेट बितरण गर्दा नाताबाद र कृपाबाद गरेको उनले आरोप लगाए ।

प्रकाशित मिति : २०७४ जेष्ठ १८ गते बिहिवार
प्रतिक्रिया