चुनावको मुखैमा नवलपुरको पुरै गाँउ एमालेमा, उनिहरु भन्छन “गरीवको पार्टि एमाले रैछ”

तुलसीपुर,११असार ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ११ नवलपुरमा एमालेको चुनावि भेला सम्पन्न भएको छ । मतहवा बुझौना चौधरीको अध्यक्षता तथा मेयर पदका उम्मेदवार घनश्याम पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यमा कार्यक्रम भएको थियो । कार्यक्रममा नेपाली काङग्रेस र माओवादि पार्टि परित्याग गरि एक सय नौ जना एमालेमा प्रवेश गर्नुभएको वडा कमिटिले जनाएको छ ।

चुनावको मुखैमा नवलपुर गाँउ नै एमालेमा प्रबेश गरेकाले एमालेको जित अझ सुनिश्चित भएको उनिहरुले दावि गरेका छन । हामिले काँग्रेस लाई पनि जितायौँँ, माओवादीलाई पनि जितायौँ तर हाम्रो लागि कसैले काम गरेन, मतहवा बुझौना चौधरीले भन्नुभयो । हाम्रो भोटको कहिल्यै सम्मान भएन, सधैभरी सत्ताको लुछाचुडि मात्रै भयो, त्यसैले एमालेको विचार र निति लाई राम्रो ठानेर एमालेमा आयौँ टोप बहादुर केसीले भन्नुभयो । हामि जस्ता गरीव जनताको पक्षमा काम गर्ने पार्टि एमाले मात्र भएको सरदरे चौधरीको भनाई थियो ।

यसरी प्रबेश गर्नेहरुमा कासिराम चौधरी, जनक चौधरी, सञ्चलाल चौधरी,भागिराम चौधरी,बुद्धिराम चौधरी,टोप बहादुर केसी,जित बहादुर डागी,कृति बहादुर शाह , मानब बहादुर शाह ,दल कुमारी खत्रि,राम कलि केसी,कृष्ण चौधरी,गँगाराम चौधरी,राम प्रासद चौधरी,सञ्चलाल चौधरी बी , लक्ष्मण चौधरी, ईन्द्रलाल चौधरी,बासुदेव चौधरी,रामु चौधरी, मान बहादुर चौधरी, डगु चौधरी,सञ्जीव चौधरी, राजु चौधरी,सिताराम चौधरी,डिल्ली बहादुर केसी लगायतका गरी एक सय नौ जना एमालेमा प्रबेश गरेको बताईएको छ ।

कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष पदका उम्मेदवार भागिराम चौधरी,सदस्यका उम्मेदवार लोकजँग शाह ,गायत्रा डागी लगायतले सम्बोधन गर्नुभएको थियो । कार्यक्रमको सहजिकरण वडा कमिटि सदस्य नरेश वलीले गर्नुभएको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७४ असार ११ गते आइतवार
प्रतिक्रिया