जाजारकोटमा जिप दुर्घटनामा परि वडा अध्यक्ष , स्वास्थ्यकर्मी सहित ६ जनाको मृत्यु

जाजारकोट, २१ असोज । जाजारकोटको जुनीचाँदे गाउँपालिकामा बुधबार जीप दुर्घटना हुँदा मृत्यु हुनेको संख्या ६ पुगेको छ । दुर्घटनामा वडाध्यक्षसहित ६ जनाको मृत्यु भएको हो भने एक जना बेपत्ता छन् । त्यस्तै एक जना घाइते भएका छन् ।जाजरकोट सदरमुकाम खलङ्गाबाट जुनीचाँदे गाउँपालिकाको केन्द्रतर्फ गइरहेको भे १ ज ९३५ नम्बरको यात्रुवाहक जीप गाउँपालिका १ को औलखोला भीरमा दुघर्टना भएको हो ।

जाजारकोट प्रहरीका अनुसार मृत्यु हुनेमा गाँउपालिकाको वडा नम्बर ११ का वडाध्यक्ष अमरबहादुर शाही, वडा नम्बर ११ कै ६२ वर्षीय कृतिबहादुर शाही, लालबहादुर बुढा र त्यही वडाका स्वास्थ्यकर्मी ३२ वर्षीय खेमराज शाही हुन् । त्यस्तै वडा नम्बर ५ गर्खाकोटका २९ वर्षीय कृष्णबहादुर शाही र गर्खाकोट मटेलाकी २५ वर्षीया मालिका बस्नेतको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख, प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) किशोर श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् ।एक जना भने मजकोट खोलामा बेपत्ता भएको अनुमान गरिएको छ, उनको खोजी कार्य जारी रहेको छ ।गाडी चालक भने फरार छन् ।

प्रकाशित मिति : २०७७ असोज २१ गते बुधवार
प्रतिक्रिया