युवाहरु नेतृत्वमा आउनु पर्नेमा जोड

तुलसीपुर, २१ असोज ।
तुलसीपुर उप महानगरपालिका वडा नम्बर ५ का अध्यक्ष बिरेन्द्र शाहले राजनीतिमा युवाहरुको सहभागिता मात्र नभई अब नेतृत्वमा आउनु पर्ने बताउनु भएको छ । राजनीतिलाई सहि दिशामा हिडाउनको लागि अब युवाहरुले काध थाप्नु पर्ने बेला आएको उहाँको धारणा थियो । रोटरी क्लव अफ तुलसीपुर सिटीले गरेको स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रममा अतिथी वक्ताको रुपमा रहनु भएका वडा अध्यक्ष शाहले आफु वडा अध्यक्षमा निर्वाचित भएर आएपछि लगत्तै तुलसीपुर बजारलाई हर्न निषेधित क्षेत्र घोषणा गरेको र यसले बजार क्षेत्र धेरै मात्रामा कोलाहल मुक्त भएको बताउनु भयो ।

अर्को प्रसँगमा शाहले आफुले गर्न सक्ने काम पनि अरुले गरिदिए हुन्थ्यो भन्ने आम मानिसहरुको सोचमा परिवर्तन ल्याउन क्लिन तुलसीपुर ग्रिन तुलसीपुर अभियान सार्थक भएको बताउनु भयो । उहाँले मानविय धर्म तथा सामाजिक कार्यमा रोटरी क्लब अफ तुलसीपुर सिटीले पुर्याएको योगदानको समेत खुलेर प्रशंसा गर्नुभयो

शाहलाई क्लबका पूर्व अध्यक्ष अनुप कुमार श्रेष्ठ र कुशल तर्तालले खादा अोढाएर सम्मान एवम् स्वागत गर्नु भएको थियो भने पूर्व अध्यक्ष बिजय केसीले क्लबले स्थापना कालदेखी अहिले सम्म गरेका बिभिन्न सामाजिक गतिबिधीहरुको बारेमा जानकारी गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा रोटरियन सन्दिपन रिजालले प्रमुख अतिथी शाहको परिचय गराउनु भएको थियो ।
रोटरी क्लव अफ तुलसीपुर सिटीका अध्यक्ष तुफानवावु श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा अध्यक्ष श्रेष्ठले प्रमुख अतिथी शाहलाई मायाको चिनो प्रदान गर्दै वडाले गर्ने हरेक सामाजिक कार्यमा रोटरीको मूल्य, मान्यता र आदर्शलाई आत्मसात गर्दै हातेमालो गर्न क्लव तयार रहेको कुरा बताउनु भएको थियो ।

क्लबका भावी अध्यक्ष राजेन्द्र प्रसाद श्रेष्ठको स्वागत मन्तब्यबाट सुरु भएको कार्यक्रममा रोट्रयाक्ट क्लब अफ तुलसीपुरका अध्यक्ष सचिन पौडेल, भावी अध्यक्ष रुपेश शर्मा, महासचिव हेमेन्द्र खड्का त्यसैगरी ईन्ट्रयाक्ट क्लब अफ गोरखा बोर्डिङका अध्यक्ष पवन घिमिरे, कोषाध्यक्ष सिर्जना थापा लगाएतको उपस्तिथी थियो । रोटरियन देवेन्द्र केसीले सहजिकरण गरेको कार्यक्रममा क्लबका प्रस्तावित अध्यक्ष देव बहादुर केसीले धन्यवाद ज्ञापन गर्नुभएको थियो । यसै बिच सोही कार्यक्रममा क्लबले मासिक रुपमा प्रकाशन गर्दै अाएको बुलेटिनको पनि बिमोचन गरिएको थियो । सेप्टेम्बर महिनामा क्लबले गरेका बिभिन्न गतिबिधी समेटिएको बुलेटिनको बिमोचन प्रमुख अतिथी शाह र क्लबका पूर्व अध्यक्ष बिमल रिजालले संयुक्त रुपमा गर्नु भएको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७४ असोज २१ गते शनिवार
प्रतिक्रिया