Update गुडिरहेको बसमा माथिबाट खसेको ढुङ्गा लागेर एकको मृत्यु १० घाइते

तुलसीपुर, २९ साउन
राप्ती राजमार्ग अन्तरगत तुलसीपुर–सल्यान सडक खण्डमा माथिबाट खसेको ढुङ्गालागेर एक यात्रुको ज्यान गएको छ । सल्यानबाट दाङका लागि छुटेको ना ३ ख ३२३० नम्वरको बस, कपुरकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ३ चोरखोलामामा आइपुग्दा माथिबाट ढुङ्गा खसेको थियो । घटनामा परि घाइते भएका १० यात्रुको अहिले राप्तीअंचल अस्पताल तुलसीपुरमा उपचार भईहरहेको छ । मृतकको सनाखत हुन नसकेको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी निरीक्षक विवेक शाहले जानकारी दिनुभयो । बस टो सडक देखि १५ /१६ मिटर  तल खसेको छ ।

घटनामा परि घाइते भएका १० यात्रु मध्य एक जनलाई थप उपचारका लागि जिल्ला बाहिर रिफर गरिएको छ । सारदा नगरपालिका ११ बस्ने ३४ बर्षकी विजया विकलाई थप उपचारका लागि जिल्लाबाहिर रिफर गरिएको प्रहरीले बताएको छ । अन्य घाइते राप्तीअंचल अस्पताल तुलसीपुरमा उपचापछि घरफर्किका छन् ।

प्रकाशित मिति : २०७४ साउन २९ गते आइतवार
प्रतिक्रिया