एमाले नेता गौतम रोल्पा आउदै

रोल्पा,२४ साउन । नेकपा एमाले उपाध्यक्ष एबम् पूर्ब उपप्रधान तथा गृहमन्त्री बामदेब गौतम भोलीे २५ गते रोल्पा आउर्दै हुनुुहन्छ । नेता गौतम नेकपा एमाले रोल्पाले सुर्वणावती गाउँपालिकाको सुलिचौरमा आयोजना गरेको बृहत जनसभालाई सम्बोधन गर्न आउन लाग्नुभएको नेकपा एमाले रोल्पाका अध्यक्ष हरिप्रसाद घर्तीले जानकारी दिनुभयो ।

नेता गौतम संगै सभालाई सम्बोधन गर्न नेकपा एमाले उपमहासचिब तथा पूर्ब अर्थमन्त्री बिष्णुप्रसाद पौडेल, नेकपा एमाले पोलिटब्युरो सदस्य एबम् सासंद गोकुल घर्तीमगर, नेकपा एमाले केन्द्रिय सदस्य तथा सांसद बैजनाथ चौधरी लगायत केन्द्रिय तथा प्रदेश स्तरिय नेताहरु आउने कार्यक्रम रहेको नेकपा एमाले रोल्पाका प्रचार बिभाग सदस्य जीवन डाँगीले जानकारी दिनुभयो ।

२६ गते बिहान ७ बजे प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा रोल्पाको आयोजनामा रोल्पा गेष्ट हाउसको हलमा पत्रकार भेटघाट कार्यक्रम हुनेभएकाले जिल्ला स्थीत सम्पूर्ण पत्रकारहरुलाई सहभागिताको लागि प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा रोल्पाले अनुरोध गरेको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७४ साउन २४ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया