अफिसर्स क्लव तुलसीपुरको स्वागत तथा विदाई कार्यक्रम

तुलसीपुर,३ साउन । अफिसर्स क्लव तुलसीपुर दाङले आज स्वागत तथा विदाई कार्यक्रम गरेको छ । भर्खरै सरुवा भएर आउनु भएका क्लवका संरक्षक प्रमुख जिल्ला अधिकारी सहित विभिन्न नव आगन्तुक कार्यालय प्रमुखहरुलाई स्वागत तथा सरुवा भएर जान लाग्नु भएका अन्य क्लवका सदस्यहरुलाई विदाई गरेको हो ।

उच्च अदालत तुलसीपुरका न्यान्यधिश तथा क्लवका संरक्षक शुर्दशन देव भट्ट, प्रमुख जिल्ला अधिकारी तथा क्लवका संरक्षक गजेन्द्रबहादुर श्रेष्ठ, उच्च अदालत तुलसीपुरका रजिष्ट्रार अच्युत कुईकेल, सशस्त्र प्रहरी बेस क्याम्प तुलसीपुरका प्रमुख जगदिश जोशी, इलाका प्रशासन कार्यालय तुलसीपुरका शाखा अधिकृत निमबहादुर ओली र मालपोत कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख नरेश बहादुर खडका लगाएतका लाई स्वागत गरिएको छ ।

उहाँहरुलाई क्लवका मुख्य संरक्षक एवम उच्च अदालत तुलसीपुरका मुख्य न्यायधिश बम कुमार श्रेष्ठ र क्लवका कार्यवाहक अध्यक्ष अच्युत प्रसाद दाहालले खादा, पुष्प गुच्छा र क्लवको सदस्यता प्रदान गरी स्वागत गर्नु भएको हो ।
यस्तै पद उन्नती भई जानलाग्नु भएका राप्ती अञ्चल प्रहरी प्रमुख प्रहरी बरिष्ठ उपरिक्षक ज्ञान विक्रम शाह, सेवाबाट निबृत हुनु भएका क्लवका सदस्य द्धय डा. मुरली मनोहर रौनियार र शुवास गौतमलाई मायाको चिनो पुष्पगुच्छा प्रदान गरेर विदाई गरिएको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी क्लवका मुख्य संरक्षक तथा उच्च अदालत तुलसीपुरका मुख्य न्यायधिश श्रेष्ठले राष्टसेवक कर्मचारीहरुको सरुवा, बढुवा नियमित प्रकृया रहेको र जहाँ गएपनि नागरिकहरुलाई छिटो, छरितो , न्यायोजित सेवा प्रबाह गर्नु पर्ने बताउनु भयो ।

उहाँले राष्टसेवक कर्मचारीहरुले कार्यालय समय पछि बचेको केहि समय रचनात्मक काममा लगाउन सके पछि त्यसबाट पनि समाजमा सकारात्मक सन्देश जाने बताउनु भयो । यस्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी गजेन्द्र बहादुर श्रेष्ठले गुनासो रहित प्रशासन गराउन उपस्थित कार्यालय प्रमुखहरुलाई निर्देशन दिनु भयो ।

उहाँले सबै कार्यालय प्रमुखहरुको साथ र सहयोगबाट आफुले काम गर्न बताउदै चुस्त दुरुस्त सेवा प्रबाह गर्न कुनै कसरबाकी नराख्न कार्यालय प्रमुखहरुलाई निर्देशन दिनु भयो । उहाँले सुरक्षा चुनौतीलाई सामना गदै चुस्त, प्रभावकारी सुरक्षा दिन सुरक्षा निकाय तयार रहेको समेत बताउनु भयो ।

कार्यवाहक  अध्यक्ष अच्युत दाहालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा विदाई भएर जानलाग्नु भएका राप्ती अञ्चल प्रहरी प्रमुख ज्ञान विक्रम शाह, क्लवका महासचिब नारायणी रजौरे लगाएतकाले बोल्नु भएको थियो ।।

 

प्रकाशित मिति : २०७४ साउन ३ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया