दाङका प्रहरी प्रमुख सिँह एसएसपिमा बढुवा

तुलसीपुर, श्रावण १ । दाङका प्रहरी प्रमुख एसपि धिरजप्रताप सिँह प्रहरी बरीष्ठ उपरीक्षक९एसएसपिमा बढुवा हुनु भएको छ । देश भरिका प्रहरी प्रमुखहरुमध्येवाट आफ्नो कार्यक्षमता उत्कृष्टरुपमा प्रर्दशन गरेको भन्दै गृहमन्त्रालयको बढुवा सिफारीस समितिले दाङका प्रहरी प्रमुख एसपि सिँहलाई एसएसपिमा बढुवा गरेको हो ।

गुन्डागर्दि र आपराधिक घटना नियन्त्रण गरेर चर्चामा आउनु भएका प्रहरी प्रमुख सिँहलाई गृहमन्त्रालयको वढुवा सिफारीस समितिले एसएसपिमा बढुवा गरेको जनाएको छ । भर्खरै तुलसिपुरमा भएको बहुचर्चित घटना तुलसिपुरका ब्यवसायि राजकुमार श्रेष्ठ र रणबहादुर घर्तिको अपहरण र हत्यामा संलग्न भएका अभियुक्तहरुलाई पक्राउ गर्नुका साथै स्थानिय तहको चुनाव अगावै ठुलो सख्यामा विष्पोटक पदार्थसहीत हतियार वरामद दाङ प्रहरीलाई ठुलो सफलता दिलाउनु भएका सिँह अहिलेको एसएसपि वढुवामा पर्नु भएको हो ।

सिँहको कार्यक्षमतालाई मुल्याङ्कन गरी एसएसपिमा बढुवा गरीएको गृहमन्त्रालयको बढुवा सिफारीस समितिले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७४ साउन १ गते आइतवार
प्रतिक्रिया