एमाले अध्यक्ष केपी ओली दाङ आउने

घोराही, २३ जेठ ।

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपि शर्मा ओलि दाङ आउनु हुने भएको छ । एमालेका प्रभावशालि नेता तथा स्थायि कमिटि सदस्य शंकर पोख्रेलले यहि जेठ २८ गते एमाले अध्यक्ष ओलि दाङ आउने कार्यक्रम तय भएको जानकारी दीनु भयो । मेचि महाकालि अभियानकाक्रममा दाङ आउने भनिएपछि स्वास्थ्य साथ नदिएपछि ओलि यहाँ आउन सक्नु भएन्

यसअघि घोराहीमा आयोजित पार्टिको जिल्लास्तरीय कार्यकर्ता भेलालाई सम्वोधन गर्न आउने प्रचार गरीएपनि ओलि कार्यब्यस्तताले त्यो कार्यक्रममा पनि आउनु सक्नु भएन् । नेता पोख्रेलका अनुसार नेकपा एमाले दाङको आयोजनामा भब्य जनसहभागिता विच हुने चुनावि सभाल संगै उम्मेद्वार सार्वजनिक गर्ने कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्न ओलि दाङ आउन लाग्नु भएको हो ।

‘एमालेको चुनावि सभालाई सम्वोधन गर्न हाम्रो पार्टिका अध्यक्ष केपि शर्मा ओलिसहीत पार्टिका शिर्ष नेताहरु दाङ आउने कार्यक्रम तय भएको छ–एमाले स्थायि कमिटि सदस्य पोख्रेलले भन्नुभयो–‘यसअघि अध्यक्ष ओलिलाई ल्याउन विभिन्न तयारी गरीएपनि कार्यब्यस्तताले आउन सक्नु भएको थिएन, जेठ २८ गते चुनावि सभालाई सम्वोधन गर्न उहाँ आउनुहुन्छ, उक्त कार्यक्रमलाई भब्य बनाउने तयारी भइरहेको छ।’

दङ्गालि जनताको लामो प्रतिक्षापछि ओलि दाङ आउन लागेको भन्दै दाङ जिल्ला इञ्चार्ज मेटमणि चौधरीले सो कार्यक्रमलाई ब्यवस्थित र बृहत बनाउन पार्टिका सम्पुर्ण नेता, कार्यकर्ता, जनवर्गिय संगठन लगायत शुभेच्छुक सबैमा आग्रह गर्नु भयो ।

प्रकाशित मिति : २०७४ जेष्ठ २३ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया