घोराहीमा मोटरसाईकल ठोकिदा एक महिला गम्भिर घाईते

तुलसीपुर, २१ असोज ।घोराहीमा दुई वटा मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिदा पैदलयात्रु घोराही १५ निवासी ३८ बर्षिया तिला परियार गम्भिर घाईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जानकारी दिएको छ । गम्भिर घाईते परियारको छातीमा दुई वटा सरिया गाभिएको र उनको थप उपचारका लागी भैरहवा मेडिकल कलेजमा रिफर गरीएको प्रहरी प्रबक्ता रामप्रसाद घर्ति मगरले जानकारी दिएका छन् ।

घोराही वष्र्टन बैंक नजिकै लु ३४ प २४२९ नम्वरको मोटरसाईकल र रा २ प ५२५८ नम्वरको मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिदा पैदल यात्रु परियार ठक्कर दिदा फलामको सरीया लोड गरि रोकीराखेको रा १ त २३२० नम्वरको टेक्टरमा ठोक्किन पुग्दा उनको शरीरमा सरिया गाभिएको प्रहरीले बताएको छ । दुर्घटना आईतवार दिउँसो तिन बजेतिर भएको हो । दुर्घटनामा परेका दुई वटा मोटरसाईकल र टेक्टर सहित चालकहरुलाई नियन्त्रणमा लिईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७५ असोज २१ गते आइतवार
प्रतिक्रिया