कञ्चनपुरमा फेरि गाेली चल्याे, अाफ्नै हाेटेलमा बसेका किशाेरकाे मृत्यु

कञ्चनपुर ,८ भाद्र ।
कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरमा निर्मला पन्तको हत्याको छानबिनका लागि दबाबका लागि भएको प्रदर्शनमा प्रहरीले गोली चलाउँदा एक किशोरको मृत्यु भएको छ । प्रदर्शनका क्रममा प्रहरीको गोली लागेर आफ्नै होटेलमा बसेका १७ वर्षीय चेतन भट्टको मृत्यु भएको महाकाली अञ्चल अस्पतालले जनाएको छ । प्रहरीले हानेको गोली बालकको छातीमै लागेको स्थानीय प्रत्यक्षदर्शीले जनाएका छन् ।

निर्मला पन्तको बलात्कारमा संलग्नलाई पक्राउ गरी कारबाही गर्न माग गर्दै प्रदर्शनमा उत्रिएकाहरुले जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा तोडफोड गर्न थालेपछि गोली चलाउनु परेको प्रहरीले जनाएको छ । गोलीले घाइते भएकाको महाकाली अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । बिहीबार पनि प्रदर्शनका क्रममा ८ जना गोली लागेर घाइते भएका थिए ।

तस्वीर हिजो चलेको गोली लागरे घाईते

प्रकाशित मिति : २०७५ भाद्र ८ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया