बलात्कार गर्न खोज्नेलाई लात्ती हान्ने महिला पक्राउ

तुलसीपुर, ११

बलात्कार गर्न खोज्ने व्यक्तिलाई लात्ती हान्ने महिलालाई प्रहरीले तुलसीपुरमा पक्राउ गरेको छ । बलात्कारको प्रयास गर्ने क्रममा आत्मरक्षाका लागि लात्तीले हान्दा ६४ बर्षका वृद्ध रोबर बहादुर खत्रीको ज्यान गएपछि प्रहरीले महिलालाई पक्राउ गरेको हो । ती महिलाले हानेको लात्तीले खत्रीको अण्डकोषमा लागेपछि घटना स्थलमै ज्यान गएको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश सापकोटाले जानकारी दिएका छन् ।

प्रहरीले महिलाई हत्या गरेको आरोपमा कर्तव्य ज्यान सम्बन्धी मुद्दा चलाएको छ । ‘बैशाख आठ गते राति बुढा गुट्खा किन्ने निहुँमा पसलमा गएका रहेछन,’ ढोका खोलेर सामान दिने क्रममा बुढाले जबरजस्ती गर्ने क्रममा लात्तीले हिर्काउदा ठाउँको ठाउँ ढले छन । ’ भोली पल्ट मलवार प्रहरीमा जानकारी आएपछि गएको प्रहरी टोलीले अनुसन्धान गर्ने क्रममा उक्त रहस्य खुलेको हो । मृतकका आफन्तले ज्यान मारेको आरोप लगाउदै प्रहरीमा जोहेरी दिएका छन् । मृतक बुढाले उल्टो कट्टु लगाएको देखेपछि प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको थियो । घटना स्थलबाट कन्डम पनि फेला परेको प्रहरीले बताएको छ । महिलाका श्रीमान हाल विदेशमा रहेका छन् ।

 

प्रकाशित मिति : २०७५ बैशाख ११ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया