नवनिर्वाचित पदाधिकारीलाई पदहस्तान्तरण

तुलसीपुर, ८ चैत्र

अश्वारा सामुदायिक वन उपभोक्ता समहुको पदभारग्रहण तथा बरवुझारथ कार्यक्रम आजा त्यहाँ सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा नवनिर्वाचित कार्यसमितिलाई सपथग्रहण गराउनुका साथै पदहस्तान्तरण गरिएको थियो ।

सो अवसरमा बोल्ने बक्ताहरुले सामुदायिक वनको संरक्षणका लागि सबै जुट्नु पर्नेमा जोड दिएका थिए । वन हेरालु र समितको भरमा मात्र वन संरक्षण नहुने भन्दै उपभोक्ताहरु समेत संरक्षणका लागि जुट्नु पर्ने बताएका थिए ।

वन समुहका अध्यक्ष सुरमा बस्नेतको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा अश्वारा सामुदायिक वन समूहका पूर्व अध्यक्ष ओपेन्द्र बस्नेत, नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सदस्य देवा डाँगी, वडा सभापति केशव शर्मा, निवर्तमान वनका अध्यक्ष रिशम बहादुर भण्डारी, टेकनाथ योगी, गंगाराम बस्नेत, वन समूहका कोषाध्यक्ष जया पाण्डे लगाएतले बोलेका थिए ।

प्रकाशित मिति : २०७५ बैशाख ८ गते शनिवार
प्रतिक्रिया