राप्ती समितिमा पदभार ग्रहण

शरद रेग्मी

तुलसीपुर, २८ फागुन । राप्ती अंचल सार्वजनिक यातायात वस व्यवसायी समितिको पदभार कार्यक्रम सोमवार सम्पन्न भएको छ । पदभार ग्रहण कार्यक्रममा बोल्दै राप्ती अन्चल सार्वजनिक यातायात वस व्यवसायी समितिका अध्यक्ष शुरेश हमालले समितिलाइ गतिशिल र यात्रुमैत्री बनाउन समितिका संपुर्ण पदाधिकारीहरु थप उर्जाकासाथ अघि बढ्ने बताए ।
निर्वाचन संयोजक प्रवीण लम्सालले नव निर्वाचित अध्यक्ष हमाललाइ पदभार गराएका थिए भने हमालले अन्य पदाधिकारीहरुलाइ पदभार ग्रहण गराएका थिए । कार्यक्रम निर्वाचन संयोजक लम्सालको अध्यक्षतामा भएको थियो ।
यसैबीच भोली मंगलवार दिउसो १ बजे रिपोटर्श क्लव प्रदेश नंवर पांचले राप्ती अन्चल सार्वजनिक यातायात व्यवसायी समितिका नवनिर्वाचित पदाधिकारीहरुलाइ स्वागत सम्मान र बधाइ ज्ञापन गर्ने कार्यक्रम रहेको क्लवका प्रदेश नंवर पांचका अध्यक्ष शरद रेग्मीले जानकारी दिए । सो अवसरमा यातायात क्षेत्रको सहजताका विषयमा सन्चारकर्मिहरु संग समसामयिक अन्तरक्रिया तथा वहश हुने पनि कार्यक्रम तय भएको छ । शो कार्यक्रममा सहभागिताकालागी संपुर्ण यातायात व्यवसायी, सन्चारकर्मिहरु, अधिकारकर्मि, नागरीक समाजका पदाधिकारीहरु तथा सुरक्षा निकायहरुलाइ समेत आमन्त्रण गरिएको क्लवका सचिव विमल गौतमले बताए ।

प्रकाशित मिति : २०७४ फाल्गुन २८ गते सोमवार
प्रतिक्रिया