‘पार्टीले गरेका लोकप्रिय कार्यक्रमलाई जनताको माझमा लैजानु पर्छ’

तुलसीपुर २४ चैत्र । नेकपा एमालेका नेताहरुले आफनो पार्टीले गरेका लोकप्रिय नीति तथा कार्यक्रमलाई जनतालाई बुझाउनु पर्ने बताएका छन् । नेकपा एमाले तुलसीपुर उपमहानगरपालीका ४ को वडा भेलालाई बनहरीमा सम्वोधनगर्दै उनिहरुले समाजिक सुरक्षा, विकास निर्माण तथा नौसका कार्यक्रमलाई जनताको घरदैलो पुगेर जानकारी गराएमा मात्रै चुनाव आफनो पक्षमा हुने दाबी गरे ।
अधिकांस हाम्रा मतदाता महिला, दलित जनजाति, गरिबविपन्न  तथा जेष्ठनागरिक भएकाले उनिहरुलाई मतपत्रमा पतदान कसरी गर्ने भन्ने विषयमा राम्रो जानकारी गराउने पर्ने बताए । सम्वृद्ध र सम्मुन्नत तुलसीपुर उपमहानगरपालिका निर्माणका लागि एमालेको विकल्प नभएको उनिहरुले बताए । चार नम्बर वडका इन्चार्ज तारा देवकोटाको अध्यक्षता एव्म नेकपा एमाले प्रदेश नम्बर पाँचका सदस्य जोगबहादुर रानाको प्रमुख आथित्यमा कार्यक्रम भएको थियो ।


सो अवसरमा सहकारी तथा गरिबीनिवारण विभागका केद्रिय सदस्य घश्याम पाण्डे, एमाले जिल्लाकमिटी दाङका सविच हिराचन्द्र केसी, नेकपा एमाले दाङका संगठन विभाग प्रमुख कृष्णप्रसाद भुसाल, एमाले जिल्ला कमिटी सदस्य द्धोय पदम केसी, पिताम्वर रिजाल, युवा नेता विनोद शर्मा, वडा नम्बर ७ का इन्चार्ज सावित्रा रिजाल, होमबहादुर थपा, दोलखबहादुर खत्री , अनेरास्ववियुका पूर्व केन्द्रिय सदस्य सुरेश रावत, नवराज लामीछाने लगाएतले आआफना धाराना राखेका थिए । भेलामा जनसांस्कृतिक कलाकार सुशिल गन्धर्व, टीका सानु लगाएतले आफनो आफनो प्रस्तुती प्रस्तुत गरेका थिए भने कार्यक्रमको सहजीकरण तेजेन्द्र डाँगीले गरेका थिए सो अवसरमा दर्जन बढी नेपालीकांग्रेस र माओवादीका कार्यकर्ताहरु आफनो पार्टी परित्याग गरेर एमालेमा प्रवेश गरेका थिए ।,

प्रकाशित मिति : २०७३ चैत्र २४ गते बिहिवार
प्रतिक्रिया