मतदान गर्ने तरीका सिकाउन भिडियो प्रदर्शन

तुलसीपुर,२० मंसीर ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. ५ प्रगतिशिल टोलमा आज मंगलवार निर्वाचन सम्वन्धि भिडियो प्रर्दशन गरीएको छ । मंसीर २१ गते हुन लागेको प्रतिनिधि सभा र प्रदेस सभा निर्वाचनका लागी मतदाताहरुलाई निर्वाचन शिक्षा दिने क्रममा भिडियो मार्फत जानकारी गराइएको हो ।

नेपाल राष्टिय दलित समाज कल्याण संघ जिल्ला शाखा दाङको आयोजना तथा यु.एस.ए.आई.डि र आई.फेसको साझेदारीमा सन्चालित नागरिक सचेतना अभियान अन्र्तगत भिडियो प्रर्दशन गरीएको थियो । बदर मत कम होस् भन्ने उद्देश्यले मतदातालाई भिडियो मार्फत शिक्षा दिइएको हो । भिडियो प्रर्दशनमा पुरुष र महिला गरी २६ जनाको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रर्दशनमा मतदान गर्ने तरिका,प्रतिनिधि र प्रदेश सभामा निर्वाचित हुने जम्मा संख्या,मत सदर वा बदर हुने अवस्था,मतपत्रको प्रकार ,मतपेटिका लगाएतका वारेमा जानकारी गराइएको संस्थाका जिल्ला सुपरभाईजर लक्ष्मण विश्वकर्माले जानकारी दिनु भएको छ ।

कार्यक्रममा प्रगतिशिल टोल विकास संस्थाका सचिव टिकाराम पुन,स्वर्गद्धारी टोल विकास संस्थाका सल्लाहकार ईश्वरी भण्डारी, उपाध्यक्ष पुर्ण रावल,राप्ती बबई टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष ऋषिराज खरेल लगाएतले वोल्नु भएको थियो ।।

प्रकाशित मिति : २०७४ मङ्सिर २० गते बुधवार
प्रतिक्रिया