दोहोरी प्रतिष्ठानको दशौ साधारण सभा सम्पन्न

चन्द्रा वस्नेत ,तुलसिपुर १२ भदौ । राष्टिय लोक तथा दोहोरी गित प्रतिष्ठान अञ्चल कार्यसमितीको दशौं राधारण सभा तुलसिपुरमा सम्पन्न भयको छ । प्रतिष्ठानका अध्यक्ष कमला लम्साल भारतीको अध्यक्षता तथा डा. गोविन्द आचार्यको प्रमुख आतिथ्य एवं डा.लोकराज पराजुलिको विशिष्ठ आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भयको थियो ।

कार्यक्रममा संस्थाको वार्षिक आय व्यय संस्थाका सह कोषध्यक्ष तिलक हमालले प्रस्तुत गर्नु भयको थियो भने संस्थाका महासचिव हरी डिसिले आफ्नो प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नभयको थियो । प्रतिष्ठानका प्रथम उपाध्यक्ष नारायन लामिछानेको स्वागत मन्तव्य वाट सुरु भयको कार्यक्रममा दोहोरी गायीका देवकला वस्नेत , टिका सानु , खिम विश्वकर्मा , चुडामणि शर्मा , गिता खडका , प्रेम शर्मा , संतितकार तथा गायक वच्चु कैलास , सञ्चारकर्मिहरु दुर्गा भुषाल र चन्द्रा वस्नेतको लगायतकाले बोल्नुभएका थियो ।

उक्त कार्यक्रमको सहजिकरण संस्थाका महासचिव हरी डिसि ले गर्नु भयको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७४ भाद्र १२ गते सोमवार
प्रतिक्रिया