‘चुनाब लड्छु भनेकाेसुन्दा लाज लाग्छ’ (भिडीयाे सहित)

 

तुलसीपुर,२५ असाेज

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी  दाङका सचिवालय सदस्य चुर्णबहादुर वलीले जनताको सामुु अनुहार नदेखाएकाहरुले  चुनाब लड्छु भनेको सुन्दा लाज लाग्ने गरेको बताएका छन् । डिजीटल पत्रीका तुलसीपुर खबर डटकमसंग कुराकानीगर्दै सदस्य वलीले जनताको पिरमर्का, समस्या, मरु,बरु, पार्टीको संगठन निर्माण जस्ता कार्यक्रममा नलागेर बाजेको पालामा गरेका कामलाई देखाएर मिडिया मार्फत उम्मेदवारी घोषणा गर्नु पार्टी पद्धती र मर्मविपरित भएको बताए ।

आगामी मंसिर १४ गते पश्चिम दाङको क्षेत्र नं ३(ख)मा हुने उपनिर्वाचनमा नेपाल कम्युनिष्ट नेकपाका नेता शोभाराम बस्नेत, स्वर्गीय उत्तरकुमार वलीकी पत्नी बिमला वली र नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा निकट बुद्धिजीवी परिषदका केन्द्रिय स्थायी कमीटी सदस्य जोगराज गिरीले पार्टीले टिकट दिए चुनाब लड्न तयार रहेको अभिव्यक्ति आएका बेला वलीको कडा टिप्पणी आएको हो ।

‘उहाँहरुले इच्छा गर्नु स्वाभाविकै हो,’ नेपाल कम्यनिष्ट पार्टी क्षेत्र ३(ख) का संयोजक समेत रहेका वलीले भने–‘ च्याउ उम्रे जस्तै गरी उम्मेदवारी दिन्छु भन्ने तर संगठन, र पार्टी भनेको के हो नबुझने, जनताको घरदैलोमा नपुग्ने  र आफुलाई चर्चामा ल्याउनेबाट जनताको काम हुन सक्दैन । यसले पार्टीको र जनताको पनि हित हुदैन ।’अहिलेसम्म सबै कुरा त्यागेर रात दिन झोला बोकेर जनताको काममा आफु लागेको भन्दै अहिले पनि जनताको माझमै रहेको उनले बताए ।

भिडीयो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

प्रकाशित मिति : २०७६ असोज २५ गते शनिवार
प्रतिक्रिया