सल्यानमा जीप पल्टीदा ३ जना गम्भिर घाइते

                                                                                                                         

तुलसीपुर, २५ असोज                                                                          
सल्यानको कालीमाटी गाउँपालिका–४ असुरेनीमा रोकीराखेको जिप व्याक भई पल्टीदा ३ जना गम्भिर घाइते भएका छन् । कालीमाटीबाट कोहलपुरका लागि छुटेको भे१ज ११०७ नम्बरको जीप रोकी राखेको अवस्थामा पछाडी व्याक भइ पल्टीदा सोही ठाउँ निबासी ४० बर्षकी गंगा परियार, १६ बर्षकी सुनिता परियार र कोहलपुर नगरपालिका–१२ निबासी ८० बर्षकी सावीत्री परियार घाइते भएका हुन् । घाइते तीनै जनाको कोहलपुरमा उपचार भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका निमित्त प्रहरी प्रमुख उमाकान्त जोशीले जानकारी दिए । चालक फरार भएकाले खोजी कार्य जारी रहेको छ । जीपमा २२ जना सवार थिए ।

 

प्रकाशित मिति : २०७६ असोज २५ गते शनिवार
प्रतिक्रिया