धिताल हत्याकाण्डको एसपीले गरे नयाँ खुलासा

तुलसीपुर, २५ साउन
संचार उद्यमी हेमराज धितालको परिवारले किटानी जाहेरी दिएमा हत्यारा पक्राउ पर्ने दाङका प्रहरी प्रमुख वेलबहादुर पाण्डेले दाबी गरेका छन् । धितालको हत्या आर्थिक कारणसंग जोडिएको भन्दै किटानी जाहेरी दिनुपर्ने बताए । ‘धितालको हत्या आर्थिकसंग जोडिएको देखिन्छ,’ प्रमुख पाण्डेले भने– ‘त्यो मान्छे एक पटक पक्राउ परिसकेको पनि हो । मान्छेलाई त्यतिकै ल्याएर थुन्नु पनि त भएन नि । त्यसका लागि पिडित परिवारले जाहेरी दिनुपर्छ ।’

कीटानी जाहेरी दिदा २५ दिन सम्म थुनामा राखेर अनुसन्धान गर्दा सजिलो हुने भन्दै त्यसबाट अनुसन्धानमा धेरै सहजता हुने बताए ।
तत्कालिन समयमा अनुसन्धानका लागि ल्याइएका व्यक्तिहरूको बयानका आधारमा केहि क्लुहरु भेटिएकाले संका गर्ने प्रसस्त आधारहरु भएको प्रहरीले बताएको छ ।

आर्थिकसंग जोडिएका र पक्राउ परेका व्यक्ति को थिए त्यो भने प्रहरी प्रमुख पाण्डेले खुलाएनन् । प्रहरीको भनाईलाई आधार मान्ने हो भने प्रहरी अपराधिको नजिक पुगिसकेको देखिन्छ । यद्यपी प्रहरीलाई पक्राउ गर्नका लागि किटानी जाहेरी चाहिएको छ

प्रकाशित मिति : २०७६ साउन २५ गते शनिवार
प्रतिक्रिया