भारतीय पूर्व विदेशमन्त्री स्वराजको निधन, प्रधानमन्त्री ओलीद्धारा दुःख व्यक्त

काठमाडौं , २२ साउन । भारतीय पुर्व विदेशमन्त्री सुषमा स्वराजको निधन भएको छ । स्वराजको हृदयघातका कारण निधन भएको हो । सत्तारुढ भारतीय जनता पार्टी भाजपाका वरिष्ठ नेतृ समेत रहनुभएका स्वराजको ६७ वर्षको उमेरमा मंगलबार निधन भएको हो । स्वराजको दिल्लीको एम्स् अस्पतालमा निधन भएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । एक्कासी हृदयघात भएपछि उहाँलाई गएराति अस्पतालको आकस्मिक कक्षमा भर्ना गरिएको थियो । यसैबीच, भारतीय पूर्व विदेशमन्त्री स्वराजको निधनप्रति प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले दुःख व्यक्त गर्नूभएको छ । सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमा प्रधानमन्त्री ओलीले गहिरो समवेदना व्यक्त गर्नुभएको हो । भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको पहिलो कार्यकालमा स्वराजले सन् २०१४ देखि २०१९ सम्म भारतको विदेशमन्त्रीको जिम्मेवारी सम्हाल्नु भएको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७६ साउन २२ गते बुधवार
प्रतिक्रिया