विद्युत प्राधिकरणले तुलसीपुरमा निकाल्यो र्‍याली

तुलसीपुर २५
नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरणकेन्द्र तुलसीपुरले विद्युत सुरक्षा दिवस मनाएको छ । विद्युत सुरक्षा चुहावट नियन्त्रण र किफायती उपयोग, देश विकास र सम्वृमिा सहयोग भन्ने नारा सहित केन्द्रले तुलसीपुरमा शुक्रबार ¥यली समेत निकालेको छ सुरक्षाको चासो दुर्घटनाबट बच्ने साँचो, कम विद्युत खपत हुने वत्तिहरु प्रयोग गरौं, लगाएतका प्यलेकार्ड बोकेका सयौं नागरिकले तुलसीपुर बजार परिक्रमा गरेका थिए ।

र्‍यालीमा तुलसीपुरका उद्योगी, व्यापारी, विभिन्न विद्यालयका विद्यार्थी विद्युत कर्मचारी लगाएको सहभागिता रहेको थियो । र्‍यालीमा सहभागिालाई नेपाल विद्युत प्राधिकरणकाका प्रमुख टंकराज गिरीले जानकारी दिए । जनतलाई जनचेतना जगाउन चेतनामुलक कार्यक्रम आवश्यक रहेको भन्दै र्‍याली निकालिएको गिरीले बताए । वितरणकेन्द्रबाट सुरु भएको ¥यलीले बजारका विभिन्न भाग परिक्रमा गरेर पुनहः केद्रमा पुगेर कोणसभामा परिनत भएको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७३ चैत्र २५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया