४७ औँ हप्ताको सरसफाई अभियानमा यस्तो देखियो

तुलसीपुर,२७ असार ।

क्लिन तुलसीपुर ग्रीन तुलसीपुर सरसफाई अभियानमा नवनिर्वा्चित जनप्रतिनिधिहरु सहभागी हुनु भएको छ । तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ र तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाले संयुक्त रुपमा संचालन गरेको अभियानको आज मंगलबार ४७ औ हप्तामा तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका नवनिर्वा्चित मेयर घनश्याम पाण्डे र उपमेयर माया आचार्य सहभागि हुनुभएको हो ।

तुलसीपुरको बिरेन्द्र चौकबाट अभियानको सुरुवात गरीएको थियो । उद्योग बाणिज्य सँघका अध्यक्ष विमल रीजालको अध्यक्षता तथा नवनिर्वाचित मेयर पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यतामा अभियानको सुभारम्भ भएको थियो । उद्घाटन अवसरमा बोल्दै प्रमुख अतिथि पाण्डेले अभियान सवैको साझा भएकाले यसलाई अझ प्रभावकारी बनाउने प्रतिबद्धता जनाउनुभएको थियो ।

साझा पहिचानका रुपमा रहेको अभियानले तुलसीपुरलाई चिनाएकाले सवैको साथ आवस्यक रहेको उहाले बताउनुभयो । सो आवसरमा उहाले सरसफाई सम्बन्धी नारा पढेर सुनाउनुभएको थियो । आजको अभियानमा मेयर उपमेयर सहित वडा अध्यक्षहरुको सहभागीता छ । अभियानको अगुवाई राप्ती बहिरा सँघले गरेको थियो । सरसफाई अभियानमा दर्जनौ सँघ सस्थाको सहभगिता रहेको छ ।

विरेन्द्र चौक बाट सुरु भएको सरसफाई अभियान वाहिनि चौकमा पुगि समापन भएको थियो । उद्घाटन कार्यक्रमको सहजिकरण बाणिज्य सँघका प्रेस सल्लाहकार शरद रेग्मीले गर्नुभएको थियो ।।

प्रकाशित मिति : २०७४ असार २७ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया