प्रकाशको म मरेर गएनी, बोलको गीत सार्वजनिक

बिशाल कार्कि , काठमाण्डौ २७ जेठ
कामको शिलशिलामा जापानमा रहेका प्रकाश खरालको आवाजमा नरोइ बसे सानु बोलको गीत बजारमा सार्वजनिक भएको छ । प्रदेशमा रहेको युवा सर्जकहरुको सिर्जनामा रहेको नयाँ गीत नरोइ बसे सानु सांगितिक बजारमा सार्वजनिक भएको हो । चितवन भरतपुर घर भएका नवकलाकार प्रकाश खरालको आवाजमा रहेको यो पहिलो गीत हो जसमा उनलाई देवी घर्तीले साथ दिएकी छन् ।

परदेशमा रहेका सर्जक प्रेम सापकोटा सोनुको लय सिर्जना र परदेशमै बस्ने दिपक कँडेलको शव्दमा गीत तयार भएको हो । गीतमा माया प्रेममा विछोड भए पछिका दुःखान्त कुराहरुलाई प्रस्तुत गरिएको छ ।

गीतको अभिनयमा सञ्चारकर्मी सुवास कँडेललाई सारिका के.सीले साथ दिएकी छन् । कँडेलले आगामी दिनमा पनि अभिनयलाई निरञ्तरता दिने र त्यसलाइ दर्शकहरुले मन पराइदिनेमा आफु आशावादी रहेको बताए । बबइ म्युजिकले बजारमा ल्याएको गीतको म्युजिक भिडियो निर्देशन कपिल लामाले गरेका हुन् ।

 

प्रकाशित मिति : २०७४ जेष्ठ २७ गते शनिवार
प्रतिक्रिया