कांग्रेसले लगायो तुलसीपुरमा उम्मेदवारको टुङ्गो

तुलसीपुर, ११ जेठ ।
नेपाली कांग्रेस दाङले विहीवार तुलसीपुर उपमाहानगरपालीका क्षेत्रका उमेदवारहरुको नामावली टुङ्गो लगाएको छ । दुइदिन सम्म बसेको  वैठकले तुलसीपुर उपमहानगरपालिकामा रहेका १९ वटा वडाका अध्यक्ष र सदस्यहरुको नाम टुङ्गो लगाएको हो ।  उपमाहानगरपालीका १ मा फल्कुुदत्त भण्डारी, २ मा राजु आचार्य, वडा सदस्यमा कमला थापा,  ३ मा राजन खड्का, ४ मा चित्रा गरी , ५ मा विरेन्द्र्र शाह, ६मा लोक वहादुर के.सी, ७ मा टोपबहादुर केसी, ८ मा वेदु केसी, ९ मा घनश्याम ढकाल, १० मा कुमार लामीछाने, ११ मा चित्र वहादुर वली, १२मा पुष्पराज गिरी, १३मा डम्वरवहादुर न्यौपाने, १४मा परशुराम चौधरी, १५मा भागवत रेग्मी, १६मा गणेश चौधरी, १७ मा थलराज पुरी, १८मा हिम वहादुर डाँगी, १९मा पदम वलीलाइ निर्णय गरेको जानकारी नेपाली कागं्रेस दाङले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७४ जेष्ठ ११ गते बिहिवार
प्रतिक्रिया