राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीको सम्पर्क कार्यालय उद्घाटन

तुलसीपुर, ५ जेठ / राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी तुलसीपुर नगरको सम्पर्क कार्यालय तुलसीपुरमामा उद्घाटन गरिएको छ । जेठ ३१ गते हुने दोस्रोचरणको निर्वाचनलाई मध्यनजर गर्दै सम्पर्क कार्यालय उद्रघाटन गरिएको पार्टीले जनाएको छ । राप्रपाका नगर अध्यक्ष लालबहादुर केसीको अध्यक्षता एव्म राप्रपाका जिल्ला अध्यक्ष क्षेत्रबहादुर बस्नेतको प्रमुख आथित्यमा कार्यक्रम भएको थियो ।
सो अवसरमा पूर्व केन्द्रिय सदस्य तेजबहादुर बस्नेत, पार्टीका पूर्व जिल्ला अध्यक्ष टोपबहादुर शाह, जिल्ला सदस्य यामिन्द्र बहादुर वली, जिल्ला सदस्य मान बहादुर गोल्डस्मिथ, क्षेत्र न.४का क्षेत्रीय अध्यक्ष प्रेमबहादुर शाह, क्षेत्र न.५का छेत्रीय अध्यक्ष प्रमोद बस्नेत लगायतकाले बोल्नु भयको थियो । कार्यक्रमको संचालन तुलसीपुर नगर सचीव यम प्रसाद भण्डारी ले गर्नुभयको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७४ जेष्ठ ५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया