एमालेले प्रचार गर्ने गाडिमा आगजनी

प्रद्युम्न उपाध्याय

सल्यान २९, वैशाख / पार्किङ्घ गरेर राखेका सवारी साधनमाथी विहीवार राती आगजनी गरिएको नेकपा एमाले वागचौर नगरकमीटीले प्रचार प्रसारका लागि प्रयोग गरेका वोलेरो जिप मोटरसाइकलमा आगजनी गरिएको हो । वागचौर नगरपालिका वागचौरमा रहेको सनलाइट होटेल अगाडी होटेल अगाडी पार्किङ्घ गरेर राखेको भे १५६२ नम्वरको वोलेरो जिप रा ६९९८ नम्वरको मोटरसाइकलमा आगो लगाएर जना भागेका थिए  आगलागीबाट जिप तथा मोटरसाइकलमा क्षति पुगेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको

 प्रहरीले घटनाको अनुसन्धान शुरु गरिएको घटनामा संलग्नहरुको खोजी भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रहरी नायव उपरीक्षक श्याम वहादुर खत्रीले बताए ।  यसैवीच घटनामा संलग्न दोषीहरुलाई कारवाहीका लागि प्रहरीले खोजी नगरेको भन्दै एमालेले आपत्ती जनाएको सवारी साधनमा आगो लाग्ने वित्तिकै प्रहरीलाई खवर गरेको भएपनि घटनास्थलमा प्रहरी नपुगेकोले दोषीहरु उम्केको एमालेको आरोप

 

 

प्रकाशित मिति : २०७४ बैशाख २९ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया