एमाले तुलसीपुर १० ले कमीटी विस्तार लाई तिब्रता दिदै

तुलसीपुर, १८
नेकपा एमाले तुलसीपुर उपमहानगरपालीका वडा नम्वर १० नयागाउमा आज टोल कमीटीको पुर्ण बैठक सम्पन्न भएको छ । कमीटीका अध्यक्ष तुलसा भण्डारीको अध्यक्षता एव साविक टरीगाउ कमिटिका अध्यक्ष कमल के सीको प्रमुख आत्तीत्यमा बैठक बसेको हो । बैठकले घरदैलो अभीयान सन्चालन गर्ने  नीर्णय गरेको छ । बैठकमा नेकपा एमाले वडा कमीटी अध्यक्ष आत्मराम धीताल , वडा सचीव सन्तोष वली , टोल कमीटी सल्लाहकार पार्बती वली लगाएतको सहभागीता थीयो । बैठकको सहजीकरण सचीव देवा भण्डारीले गर्नु भएको थीयो ।

यसैबीच वडा कमिटिले टोल कमीटी बीस्तार लाइ तीव्रता पारेको छ । आज गौरीगाउमा मनोज चौधरीको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय गौरीगाउ टोल कमीटी गठन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षमा पार्वती चौभरी , सचीवमा रवीन चौधरी , सहसचीवमा पतीराम चौधरी रहनु भएको छ । त्यस्तै सदस्यमा बाबुराम चौधरी , सेतलाल चौधरी , राम प्रसाद चौधरी , माया चौधरी , प्रेम चौधरी लगाएतका रहनु भएको छ । वडा कमिटिका अध्यक्ष आत्मराम धीतालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा अनेम संघकी पुष्पा लामीछाने , युवा संघका नवीन कवर , लगाएतकाले बोल्नु भएको थीयो । वडा सहसचीव प्रमोद चौधरीको स्वागत मन्तव्य बाट सुरु भएको कार्यक्रमको सहजीकरण सचीव सन्तोष वलीले गर्नुभएको थीयो ।।

प्रकाशित मिति : २०७३ चैत्र १८ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया